oraz wyposażenie kuchni

Leniwe śniadania

Śniadania podajemy w naszym domu gościnnym Dom w Domu, 50 m od jurt. Można je zamówić, zamiast samodzielnie gotować. Sprawdź tutaj jakie podajemy śniadania. Opinie o śniadaniach na profilu Dom w Domu.

W każdej jurcie jest aneks kuchenny, w którym samodzielnie przygotujesz śniadania i inne posiłki. Aneks jest w pełni wyposażony:

  • lodówka z małym zamrażarnikiem
  • czajnik
  • ekspres do kawy
  • płyta grzewcza  indukcyjna
  • garnki, patelnia
  • naczynia i szkło
  • sztućce i przybory kuchenne
  • duży stół z krzesłami

Wszystko wysokiej jakości i przygotowane na Twój przyjazd. Gdy przyjedziesz z małym dzieckiem, to znajdziesz również plastikową zastawę. Na życzenie możemy przygotować krzesełko do karmienia (ilość ograniczona).

Kuchnia do Twojej dyspozycji

wraz z wyposażeniem

Ekspres do kawy

pyszna kawa w zasięgu ręki - bezpłatnie

Miejsce na ognisko

możesz też zrobić ognisko lub grilla

Ułatwienia dla rodzin z dziećmi

posiadamy plastikową zastawę i krzesełka

Dbamy o dostawców składników

Warzywa, owoce i zioła mamy z własnego ogródka lub od zaufanych dostawców. Jajka, wiejskie masło, sery i mleko prosto od krowy kupujemy w zaprzyjaźnionym gospodarstwie w wiosce obok jak i wiele innych lokalnych produktów, często również ekologicznych. Jeżeli musimy kupić składniki w „normalnym” sklepie, to wybieramy te pozbawione chemii, wysokiej jakości, BIO – gotujemy dla Was, tak jak sami jemy. Pamiętamy jednak, że jesteście na wakacjach, więc jest też trochę niezdrowych rzeczy jak np. słój Nutelli 😉

Dla dzieci przygotowane mamy krzesełka oraz plastikową zastawę.

Kawa dobrej jakości z ekspresu ciśnieniowego i markowe herbaty dostępne są cały czas bezpłatnie.

dostawa w około 1 godzinę, koszt dowozu 15-20 zł

Restauracje oferujące dowóz zamówień

Gdy będziecie chcieli zostać na miejscu, nigdzie nie jeżdżąc, możecie skorzystać z restauracji, które oferują dowóz do nas. To sprawdzona opcja przez wielu naszych Gości i przez nas samych. Potrawy przyjeżdżają ciepłe, zazwyczaj w około 1 godzinę, ale warto zadzwonić wcześniej i zamówić na konkretną informację.

1/ Restauracja Paprotka (Mirsk): https://www.facebook.com/restauracjapaprotka/ Dowóz +15 zł. Minimalne zamówienie 50 zł. Płatność gotówką i kartą.

2/ Astra Bar Mirsk: strona facebook. Dowóz +15 zł. Minimalne zamówienie 50 zł. Płatność gotówką i BLIK telefonicznie.

3/ Restauracja Coffee Street (Gryfów Śląski): http://coffeestreet.com.pl/menu/. Dowóz +20 zł. Minimalne zamówienie 75 zł. Płatność kartą zgłoś telefonicznie.

4/ Bistro Pauza (Mirsk): strona facebook. 
Stołówka w szkole, codziennie inne dania. Domowe obiady w cenie ~20 zł za zestaw na miejscu i na wynos. Jeżeli chcecie odebrać zamówienie po 15:00 warto zadzwonić wcześniej i poprosić o odłożenie posiłku. Zamówienia z dostawą do godz. 14:00. Czynne pon.-pt. 11:30-17:00, soboty 12-15. Dowóz: +20 zł