OBDARUJ BLISKICH WYJĄTKOWYM PREZENTEM

VOUCHERY PREZENTOWE

Izera Glamping to ekscytujące doświadczenie noclegu w namiocie przez cały rok. To idealny prezent – nieszablonowy, inny, ciekawy, o którym można opowiadać – to niesamowita przygoda! Nocleg w jurcie, leniwe śniadanie z lokalnych i najlepszej jakości produktów. Kameralne SPA z jacuzzi pod gwiazdami, tradycyjną sauną i łaźnią parową.

Oferujemy wyjątkowe vouchery pobytowe, zapakowane w elegancką kopertę. Na życzenie wysyłamy voucher w wersji papierowej, by łatwo sprawić  wyjątkowy prezent.

Wartość i rodzaj voucheru dopasowujemy do oczekiwań. Jesteśmy kameralnym miejscem o unikatowym doświadczeniu noclegu. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy odpowiednią opcję voucheru z ewentualnymi dodatkowymi usługami.

Spraw prezent - niezapomniane chwile i przeżycia w luksusowej jurcie
1320 zl

pobyt dla 2 osób ze śniadaniem i dostępem do Kameralnego SPA na weekend poza wysokim sezonem w 2023 roku

dowolna kwota

voucher wartościowy, który obdarowana osoba może wykorzystać na dowolną rezerwację

320 zł

kameralna 90 minutowa sesja masażu relaksacyjnego ciepłym olejem dla 1 osoby

120 zł

przywitanie winem Martini Asti, owocami i czekoladkami, za dopłatą możliwe świeże kwiaty, tort i inne możliwości

Aby kupić voucher, skontaktuj się z nami

Jak kupić voucher?

 1. zastanów się jaki masz budżet na prezent. Zazwyczaj minimalna kwota to 500 zł. Pobyt weekendowy ze śniadaniem to koszt od 1320 zł (rok 2023).
 2. Skontaktuj się z nami – najlepiej napisz email: kontakt@magiczneizery.pl podaj informację:
  – na kiedy potrzebujesz voucher,
  – jaki masz budżet, jaka opcja Cię interesuje,
  – czy ma to być pobyt w określonym terminie.
 3. Zwrotnie prześlemy Ci wzór voucheru w pdf z danymi konta bankowego do wpłaty.
 4. Po dokonaniu wpłaty napisz nam email do jakiego paczkomatu mamy wysłać voucher papierowy. Podaj także swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu.
 5. Wysyłamy elegancki voucher zapakowany w czarną kopertę wraz z warunkami jego wykorzystania. Przesyłka jest dobrze zapakowana, aby voucher się nie uszkodził.
Nasze miejsca w Gajówce:

 

Dom w Domu to ponad 200-letni dom gościnny z duszą i wieloma udogodnieniami dla rodzin z dziećmi. Komfortowy odpoczynek, leniwe śniadania z lokalnych i bioproduktów w formie bufetu. 7 pokoi w tym 3 z widokiem na góry i bardzo dobre opinie Gości.

Wygodny salon z jadalnią, pokój zabaw dla dzieci i duży ogród z sadem i placem zabaw. Wybrane pokoje mają widok na góry, a dwa apartamenty duży taras.

Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami. Dodatkowo można zamówić masaże.

Adres: Gajówka 16, Mirsk

Izera Glamping to luksusowe całoroczne, ogrzewane i klimatyzowane jurty w ogrodzie Dom w Domu. Każda jurta jest dla 4-5 osób i ma liczne udogodnienienia dla rodzin z dziećmi. Przeszklony dach, kominek, własny aneks kuchenny oraz łazienka i widok na Pogórze Izerskie, dają możliwość spokojnego odpoczynku.

Wybierając Izera Glamping możesz korzystać z udogodnień Dom w Domu i wysoko ocenianych śniadań w formie bufetu.

Wszyscy Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami.

Adres: Gajówka 16, Mirsk

Izera Glamping Adults to wyjątkowe miejsce dla osób od 13 lat. Luksusowe, całoroczne jurty z wyjątkowymi udogodnieniami dla dorosłych. Ogrzewane i klimatyzowane.

Położone obok Dom w Domu oraz Izera Glamping (po drugiej stronie drogi). Każda jurta dla 2-3 osób. Duże łóżko z widokiem na gwiazdy przez przeszklony dach, wanna z widokiem na góry, zestaw kina domowego, otwarta łazienka i aneks kuchenny. Kominek na drewno. Leniwe śniadania dostarczymy do jurty, które zjesz z widokiem na góry lub na tarasie.

Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami, które znajduje się 75 m od jurt, w ogrodzie Dom w Domu.

Adres: Gajówka 16A, Mirsk

Kontakt

Gajówka 16
59-630 Mirsk, Polska​

kontakt@magiczneizery.pl

Zadzwoń do nas

+48 602 630 640
+48 660 510 520

Magiczne Izery (C) Izera Glamping

Dofinansowano ze środków UE