Lokalizacja

Gajówka 16
59-630 Mirsk

Zadzwoń

+48 602 630 640
+48 660 510 520

Napisz

kontakt@izeraglamping.pl

Izera Glamping znajduje się w małej uroczej wiosce pozbawionej typowych gospodarstw wiejskich. Domy są luźno rozrzucone i w większości to domy letniskowe lub na wynajem.

Parking dla Gości Izera Glamping jest przy domu gościnnym „Dom w Domu”. Brama wjazdowa na parking jest zazwyczaj zamknięta ze względu na bezpieczeństwo dzieci. Prosimy otwierać i zamykać bramę samodzielnie.

Ważne informacje przed przyjazdem – PRZECZYTAJ:

Doba hotelowa w jurcie trwa od godziny 16:00 w dniu przyjazdu do 11:00 w dniu wyjazdu.

1. Przyjeżdżacie do jurty – namiotu, który jest ogrzewany i klimatyzowany. Podłoga jest ocieplona, ale to nadal namiot – jeżeli lubisz odczucie ciepłej podłogi, zabierz obuwie zmienne.
2. Gdy będziecie korzystać z Domu, prosimy o zabranie obuwia zmiennego do chodzenia po domu (można też chodzić boso). Dbamy, o to aby było czysto.
3. Brama wjazdowa na parking jest zazwyczaj zamknięta ze względu na bezpieczeństwo dzieci. Prosimy otwierać i zamykać bramę samodzielnie.
4. Jeżeli wiesz o której godzinie mniej więcej planujesz przyjazd, poinformuj nas emailem lub smsem.
5. W jurcie jest aneks kuchenny z podstawowymi przyborami i naczyniami. Pozwala przygotować proste posiłki.
6. W naszej miejscowości nie ma sklepów, najbliższy jest oddalony o 2,8 km. W Domu jest płatny minibar z przekąskami i różnymi napojami oraz kącik z bezpłatną kawą z ekspresu ciśnieniowego i markowymi herbatami. Ekspres do kawy dostępny jest także w jurcie.
7. Pozostałą płatność dokonujemy przy przyjeździe kartą lub gotówką. Przy płatności gotówką 2% rabatu.

Nie jesteśmy miejscem na głośne imprezy. Goście przyjeżdżają w celu odpoczynku. Cisza nocna jest w godzinach 22:00-7:00. Jeżeli planujesz głośne spotkanie, zapytaj nas o rekomendacje miejsc na wyłączność lub wynajmij nasz obiekt w całości.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Z chęcią pomożemy!

Właścicielem Izera Glamping jest:
Izera Holding
Gajówka 16
59-630 Mirsk
NIP 899-24-62-712
wpisana do rejestru CEIDG

Nr konta bankowego:
96 2490 0005 0000 4500 2479 7282 
Alior Bank

Nasze miejsca w Gajówce:

 

Dom w Domu to ponad 200-letni dom gościnny z duszą i wieloma udogodnieniami dla rodzin z dziećmi. Komfortowy odpoczynek, leniwe śniadania z lokalnych i bioproduktów w formie bufetu. 7 pokoi w tym 3 z widokiem na góry i bardzo dobre opinie Gości.

Wygodny salon z jadalnią, pokój zabaw dla dzieci i duży ogród z sadem i placem zabaw. Wybrane pokoje mają widok na góry, a dwa apartamenty duży taras.

Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami. Dodatkowo można zamówić masaże.

Adres: Gajówka 16, Mirsk

Izera Glamping to luksusowe całoroczne, ogrzewane i klimatyzowane jurty w ogrodzie Dom w Domu. Każda jurta jest dla 4-5 osób i ma liczne udogodnienienia dla rodzin z dziećmi. Przeszklony dach, kominek, własny aneks kuchenny oraz łazienka i widok na Pogórze Izerskie, dają możliwość spokojnego odpoczynku.

Wybierając Izera Glamping możesz korzystać z udogodnień Dom w Domu i wysoko ocenianych śniadań w formie bufetu.

Wszyscy Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami.

Adres: Gajówka 16, Mirsk

Izera Glamping Adults to wyjątkowe miejsce dla osób od 13 lat. Luksusowe, całoroczne jurty z wyjątkowymi udogodnieniami dla dorosłych. Ogrzewane i klimatyzowane.

Położone obok Dom w Domu oraz Izera Glamping (po drugiej stronie drogi). Każda jurta dla 2-3 osób. Duże łóżko z widokiem na gwiazdy przez przeszklony dach, wanna z widokiem na góry, zestaw kina domowego, otwarta łazienka i aneks kuchenny. Kominek na drewno. Leniwe śniadania dostarczymy do jurty, które zjesz z widokiem na góry lub na tarasie.

Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami, które znajduje się 75 m od jurt, w ogrodzie Dom w Domu.

Adres: Gajówka 16A, Mirsk

Kontakt

Gajówka 16
59-630 Mirsk, Polska​

kontakt@magiczneizery.pl

Zadzwoń do nas

+48 602 630 640
+48 660 510 520

Magiczne Izery (C) Izera Glamping

Dofinansowano ze środków UE