Zrelaksuj się i dobrze odpocznij podczas pobytu w Izera Glamping, w Gajówce

Kameralne SPA

Zapraszamy do naszego kameralnego Wellness & Spa. Bezpłatnie i wyłącznie dla naszych Gości. Dostępne codziennie w godzinach podanych niżej.

Kameralne spa znajduje się w oddzielnym budynku położonym w ogrodzie z widokiem na staw.

Czeka na Was:

 • Sauna fińska
 • Łaźnia parowa
 • Jacuzzi masażem „pod chmurką”
 • Masaże relaksacyjne i lecznicze po wcześniejszym umówieniu w godz. 11:30-17:00.

Godziny otwarcia Kameralnego SPA

 

  • w wysokim sezonie i wszystkie weekendy – w godz. 17:00-22:00,
  • w niskim sezonie –  w godz. 18:30-21:30,
  • marzec, grudzień: niedziela-czwartek – uruchamiamy po uzgodnieniu z Gośćmi – prosimy o kontakt min. 3 godz. wcześniej.

Wysoki sezon: wszystkie weekendy (piątek-sobota), ferie zimowe, czerwiec-wrzesień, długie weekendy i święta.
Niski sezon: kwiecień-maj, październik-listopad w tygodniu (niedziela-czwartek).

Umożliwiamy wynajęcie całego Kameralnego SPA na wyłączność w godz. 11:30-17:00. Prosimy o kontakt dzień wcześniej. Koszt to 120 zł za 1 godzinę.

Oferujemy masaże relaksacyjne w godz. 11:30-17:00 za dodatkową opłatą. Dodatkowe informacje i cennik znajdziesz dalej.

W Kameralnym SPA dostępne są:

 • sauna do 6 osób – to sauna sucha (inaczej fińska, tradycyjna).
  Pomoże Ci wyeliminować skutki zmęczenia i usunąć toksyny z organizmu. Seans w temperaturze ok. 85 – 110°C i wilgotności 0-40% powoduje, że Twoje ciało intensywnie się poci i uwalnia z zanieczyszczeń. Wizyta w saunie min. 2 razy w tygodniu utrzymuje skórę w dobrej kondycji zdrowotnej.

 • łaźnia parowa do 2 osób
  to rodzaj sauny, w której jest niższa temperatura i duża ilość pary. Parowa kąpiel działa antywirusowo i przeciwbólowo. Przeznaczona jest dla osób, które nie mogą przebywać w wyższych temperaturach. Łaźnia parowa to idealne warunki do odprężenia i relaksu. Można z niej korzystać nawet codziennie. Kąpiel w niej odbywa się w temperaturze ok. 55°C i wilgotności powietrza powyżej 90%.

 • jacuzzi do 5 osób – zewnętrzna wanna spa na tarasie „pod chmurką”
  Masaż zapewnia 46 dysz wodnych, a woda ma stałą temperaturę 38 st. Regularne sesje zmniejszają poziom stresu, łagodzą ból, poprawiają jakość snu i zwiększają kondycję stawów. Są często stosowane w rehabilitacji i podczas zabiegów leczniczych.

 • ściana solna, wypoczywalnia – 300 kg soli
  świetnie wpływa inhalując Twoje drogi oddechowe. Ma to korzystny wpływ na układ oddechowy, układ nerwowy i układ krążenia. To idealne miejsce na odpoczynek po seansie spa.

Co musisz zabrać do naszego SPA?

Do SPA zabierz klapki. Telefon, biżuterię i rzeczy drogocenne pozostaw w pokoju.

W Kameralnym SPA dostępne są bezpłatnie ręczniki:

 • duże ręczniki służą do położenia pod ciało w saunie suchej lub do owinięcia dla kobiet,
 • mniejsze ręczniki służą do wytarcia ciała lub do owinięcia dla mężczyzn w saunie suchej.

Dbamy o środowisko. Prosimy o nie korzystanie z większej ilości ręczników niż 2 na osobę.

Umożliwiamy zakup specjalnych okryć saunowych: pareo dla kobiet i kiltów dla mężczyzn w dwóch rozmiarach S/M oraz L/XL w cenie 50 zł.

NAGOŚĆ, czyli prawidłowy sposób saunowania

Wiemy, że nagość w saunie i łaźni może być krępująca. Jest jednak całkowicie naturalna i pożądana. Jeżeli masz obawy – owiń ciało ręcznikiem.

Korzystanie ze zdrowotnych właściwości sauny, łaźni jest pełne, gdy nasze ciało ma możliwość oddychania i uwalniania toksyn całą powierzchnią skóry.

Wchodzenie w stroju kąpielowym do sauny, łaźni naraża Cię na odparzenia, wypryski skórne oraz jest szkodliwe dla organizmu. Sztuczne materiały pod wpływem wysokiej temperatury uwalniają toksyny (nie bez powodu stroje kąpielowe pierze się w max. 40st – w saunach są wyższe temperatury). Mając na sobie strój kąpielowy mamy podwójną dawkę toksyn (z naszego ciała i materiału stroju), zamiast zdrowotnej, regenerującej kuracji.

Wstydzisz się? W przebieralni lub pod prysznicem zdejmij strój kąpielowy, owiń się ręcznikiem, odłóż strój i w pełni korzystaj ze zdrowotnych właściwości sauny i łaźni. Do sauny możesz wejść w ręczniku, a do łaźni nago.

Umożliwiamy zakup specjalnych okryć saunowych: pareo dla kobiet i kiltów dla mężczyzn w dwóch rozmiarach S/M oraz L/XL w cenie 50 zł.

Z jacuzzi korzystamy w stroju kąpielowym.

Masaże w Kameralnym SPA

Podczas pobytu u nas możesz z łatwością uwolnić się od napięć, bólu i stresów skumulowanych w Twoim ciele. Sesja masażu pozwoli Ci pozbyć się zesztywnienia w mięśniach i stawach oraz wspomóc Twój układ krążeniowy i limfatyczny. Spraw swemu zmęczonemu ciału zasłużony odpoczynek.

Na intymną sesję masażu w Kameralnym SPA możesz umówić się w godzinach 11:30-17:00 lub w innych godzinach np. wieczornych – w Twojej jurcie.

Masaże wykonuje Magda – nasza sąsiadka, która od 2009 roku wykorzystuje kilka technik:

 • Shiadsu
 • Peloha
 • Masaż Równowagi Holistycznej
 • masaże ajurwedyjskie
 • Dotyk Motyla

Magda jest również trenerką pracy z oddechem, a doświadczenie zdobyła w Szkole Trenerów oddechu Prana Vision.

Masaże wykonywane są z użyciem ciepłego oleju, który uzdrawia na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym, udrażnia przepływ energii w ciele, uwalnia z toksyn, chronicznych bólów, przywraca naturalny, harmonijny stan świadomości…

Sesja masażu trwa około 90 minut. Koszt to 220 zł.
Umówienie się na masaż i rozliczenie bezpośrednio z terapeutą.
Magda: tel. 573 374 729 – kontakt przynajmniej jeden dzień przed sesją.

Więcej informacji: www.gajowka41.wixsite.com/gajowka41